Jeugd | 0-6 jaar

Jeugd en Jongeren

Al van jongs af aan

Boekstart

Al vanaf de eerste dag luistert je baby naar je stem. Met je baby op schoot een boek ontdekken is leerzaam. En met Boekstart is de kleine ook gratis lid van de bieb.

Meer weten over Boekstart

PeuterParade

We lezen een boek aan je voor en doen leuke activiteiten. Ook delen we tips om thuis aan de slag te gaan. Lezen, Praten en Doen!

Meer weten over de PeuterParade

The Reading Corner

De Voorleeshoek heet nu The Reading Corner! Een online boekenkast vol met leuke én educatieve voorleesfilmpjes en verhalen. Elke week een nieuw voorgelezen verhaal.

Meer weten over The Reading Corner

Instructieblad: inloggen bij The Reading Corner

BabyParade

De BabyParade is dé ontmoetingsplek voor ouders en verzorgers: samen ervaringen uitwisselen over de ontwikkeling van jouw baby en peuter. Er is ook regelmatig een gastspreker aanwezig en gaan we ook voorlezen. Kom gezellig langs met je kleine van 0-4 jaar.

Kijk in onze agenda voor alle BabyParades

Bereslim

Bereslim maakt animatiefilms van prentenboeken voor kinderen van 2 t/m 7 jaar. Extra leuk, want kinderen beleven veel plezier aan bewegende beelden, de muziek en de geluidseffecten. Ook vind je hier goede tips voor leerzame computerspellen. 

Meer weten over Bereslim

Instructieblad: inloggen bij Bereslim

Media UkkieLab

In het Media UkkieLab kunnen ouders/
verzorgers met kinderen van 2 tot 6 jaar samen spelen met verschillende soorten media. Welke boekjes, films en spelletjes zijn leuk voor welke leeftijd? Wanneer kies je voor spelen met een beeldscherm en wanneer juist even zonder? Wanneer laat je je kind alleen ontdekken en waar beleef je samen plezier aan? Ontdek tips en tools om samen met jouw Ukkie veilig én leuk aan de slag te gaan met media. Nu in de bibliotheek in Roosendaal.

Naar de openingstijden van de bibliotheek in Roosendaal

Mediasmarties

Mediasmarties is dé online gids. Welke app of welk boek past bij de interesse
van jouw kind? Vind alle tips en ga verantwoord om met media.  

Ga naar Mediasmarties

De Digitale Voorleestas

Thuis even door de prentboeken heen? Kijk dan in onze Digitale Voorleestas, met een ruime keus aan voorleesboeken waar je meteen mee aan de slag kan!

Wat zit er in de Digitale voorleestas

Voor professionals

Zelf werkzaam in het onderwijs of de kinderopvang? En op zoek naar
nieuwe trainingen en inspiratie? Wil je meer weten over interactief
voorlezen of de voorleescoördinator?

Lees meer

Aanmelden | Nieuwsbrief 0-6 jaar

Wil je op de hoogte blijven van nieuwe aanwinsten, leuke tips en
activiteiten en meer? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.     
 

Aanmelden | Nieuwsbrief 0-6 jaar